Jak jsme začínali

Firma SEIVO, s.r.o. byla založena v roce 2017. Od počátku se firma věnuje vývoji zákaznických řešení hardware a software. Čerpá z mnohaletých zkušeností jednoho ze společníků v oblasti vývoje, návrhu a výroby hardware a tvorby software. Postupně se jejím hlavním produktem stal přístupový systém, který byl vyvinut na zakázku pro Fakultu elektrotechniky a informatiky při Vysoké Škole Báňské technické univerzity v Ostravě. V současnosti provozujeme v areálu VŠB více jak 200 čteček a denně registrujeme více jak dva tisíce přístupů. Náš systém neustále rozvíjíme, stále přidáváme nové a nové vlastnosti.

Současnost

V současnosti se zabýváme především inovacemi našeho přístupového systému. Souběžně řešíme další zajímavé technické výzvy, které nám naši zákazníci svěřili. Jsme přesvědčeni, že pokud má problém technické řešení jsme ho schopni najít a realizovat.

Budoucnost

Navazujeme na tradici kvalitní inženýrské práce, která je dominantou našeho regionu a věříme, že jako malá firma jsme schopni pružně a efektivně reagovat na požadavky zákazníků a nabídnout jim optimální řešení.