Fotovoltaické elektrárny

V naší praxi se nám naskytla možnost spolupracovat na přípravách a realizacích mnoha fotovoltaických elektráren a to jak těch nejmenších pro ohřev teplé užitkové vody, s výkonem 2kWp, tak i těch velkých určených pro firmy s výkonem 300kWp. Rozhodli jsme se, že tuto zkušenost zúročíme a pustíme se i do vlastních realizací.

Náš fotovoltaický příběh

 • V našem okoní nás začalo oslovovat mnoho lidí, kterým jsme rádi pomohli v realizaci jejich fotovoltaické elektrárny, kterou si chtěli realizovat svépomocí a my jsme jim celý projekt dozorovali a řešili administrativu.

 • Realizovali jsme několik instalací vlastními silami. Nemůžeme, a ani nechceme, se chlubit stovkami instalací. Můžeme ale s hrdostí říci, že všechny naše instalace dopadly na výbornou a slouží našim zákazníkům k plné spokojenosti.

 • Naší ambicí není realizovat velké množství instalcí. Naší ambicí je realizovat každou instalaci fotovoltaické elektrárny s důrazem a preciznost, detail a vstřícnost k zákazníkovi.

 • V čem Vám můžeme pomoci

 • Konzultace
  Chcete realizovat vlastní fotovoltaickou elektrárnu a potřebovali by jste prodiskutovat jaké jsou vaše možnosti. Umíme Vám pomoci. I malá instalace Vám může ušetřit nemalé peníze.

 • Vypracování studie
  Pomocí programu PV*SOL umíme navrhnou fotovoltaickou elektrárnu na vámi zvoleném objektu a předběžně urřit náklady na její realizaci.

 • Realizace svépomocí
  Instalace fotovoltaické elektrárny svépomocí je možná. Mějte ale na paměti, že musíte mít odpovídající dovednosti. A hlavně respekt, k tomu že pracujete se zařízením, které je pod napětím a může vás při neopatrné manipulaci zranit. Je-li tato volba pro vás vhodná, rádi pomůžeme s nákupem materiálů, doporučíme dodavatele a pomůžeme s instalací částí systému na které si netroufnete sami.

 • Realizace na klíč
  Těchto instalcí provádíme jen pár za rok. Dáváme si, ale záležet, aby byly provedeny se vší precizností. Součástí realizace je návrh systému, jeho odsouhlasení, stanovení termínu realizace, samotná realizace, potřebné revize, doložení všech dokumentů pro žádost o dotaci. Spolupráce na vyřízení dotace.