Jak jsme začínali

Firma SEIVO, s.r.o. byla založena v roce 16. listopadu 2017. Od počátku se firma věnuje vývoji zákaznických řešení hardware a software. Mohla čerpat z mnohaletých zkušeností jednoho ze společníků v oblasti vývoje, návrhu a výroby hardware a tvorby software. Postupně se jejím hlavním produktem stal přístupový systém, který byl vyvinut na zakázku pro Fakultu elektrotechniky a informatiky při Vysoké Škole Báňské technické univerzity v Ostravě. V současnosti provozujeme v areálu VŠB více jak 200 čteček a denně registrujeme více jak dva tisíce přístupů. Náš systém neustále rozvíjíme, stále přidáváme nové a nové vlastnosti.

Současnost

V současnosti se především zabýváme vývojem nových vlastností našeho přístupového systému. Souběžně řešíme i jiné zajímavé technické výzvy, které nám naši zákazníci svěřili. Jsme přesvědčeni že pokud má problém technické řešení jsme ho schopni najít a realizovat.

Budoucnost

Věříme, že jako malá firma jsme schopni pružně a efektivně reagovat na požadavky zákazníků a nabídnout jim zajímavá řešení.

Věříme, že navazujeme na tradici kvalitní inženýrské práce, která je dominantou našeho regionu.